Tarján, XVII. J&S Speed Kupa

2015.05.16-án Tarjánban rendezték meg a XVII. J&S Speed Kupát, amely nemzetközi nyílt utánpótlás karate verseny volt a shinkyokushin karate szervezet szervezésében. 4 ország, 42 egyesületének 312 ifjú karatekája adott számot felkészültségéről, tudásáról.
A kincsesbányai Pataki-Team versenyzői közül Pataki Viktória ifjúsági lány formagyakorlat kategóriában magabiztosan versenyezve utasított maga mögé mindenkit és lett 1. helyezett.
Pataki Zsófia gyerek II. lány formagyakorlat kategóriában a népes mezőnyben pontos, erőteljes gyakorlatokat bemutatva hibátlan teljesítménnyel megérdemelten lett ő is 1. helyezett.
Pataki Nikolett gyerek I. lány formagyakorlat kategóriába jól versenyzett, de ismét megbotlott. A döntőben tudták csak megállítani megosztott pontozással, és így lett végül 2. helyezett.